KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598484
nr 1459 8484
William Avar
(1917-2012), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Dance melancolique". Olja på duk, 84x68cm, yttermått inklusive ram: 104x89cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:39:23
3/4 17:07:49
William Avar
Läs mer om William Avar